Tabletki wczesnoporonne

Kim jesteśmy?

Nasza organizacja ma na celu pomoc kobietom w trudnych sytuacjach. W niektórych krajach aborcja farmakologiczna za pomocą tabletek poronnych jest w pełni legalna dlatego masz absolutną pewność, że korzystasz z najlepszej możliwej pomocy.

Jesteśmy grupą ginekologów wspierającą wszystkich, którzy tego potrzebują.

Od ponad 10 lat świadczymy pomoc kobietom w całej Europie.

Działamy głównie po to, aby zredukować ilości przypadków śmiertelnych i chorób spowodowanych przez niebezpieczne aborcje.

Niesiemy pomoc kobietom w Polsce i w Europie.

Dzięki naszej działalności kobiety mają dostęp do bezpiecznej medycznej aborcji poprzez tabletki poronne.

W naszej organizacji oprócz wybitnych specjalistów z dziedziny medycyny zrzeszamy ludzi, którzy bezpośrednio lub pośrednio byli dotknięci tematem niechcianej ciąży. Najlepiej wiemy, co czują kobiety będące w Twojej sytuacji. dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu mamy świadomość tego, że ciąża nie zawsze jest darem. Złe warunki życiowe czy niepewna sytuacja ekonomiczna, to tylko nieliczne powody, dla których kobiety ostatecznie decydują się na jej usunięcie. Dla nas niezależnie od powodów, każda kobieta ma prawo decydować o swoim ciele, a co najistotniejsze nie musi się z tego tłumaczyć innym osobom.

Gwarantujemy, że otrzymasz od nas profesjonalną pomoc medyczną wraz z oryginalnymi i skutecznymi środkami wczesnoporonnymi.

Wiemy jak ważny jest czas w przypadku rozpoczęcia kuracji tabletkami poronnymi, dlatego udzielimy Ci niezbędnego wsparcia w błyskawicznym tempie. Organizacja podejmuje działania zmierzające do zmniejszania skali tego problemu, umożliwiając dostęp do bezpiecznych tabletek poronnych.

Nasze biuro:

Pomoc telefoniczna – całodobowo, każdego dnia

Zamów teraz, bądź zachęcamy do kontaktu

Dyskrecja

Absolutnie i pod żadnym pozorem nie ujawniamy osobom trzecim informacji o naszych pacjentach. Anonimowość naszych podopiecznych jest dla nas najważniejsza z wiadomych względów. Chodzi o troskę i dobro potrzebujących.

Informacje ogólne

Dostęp do aborcji farmakologicznej wynika z konieczności wspierania i ochrony praw kobiet do życia, zdrowia i swobody w sferze rozrodczości.
Ponadto każda kobieta ma prawo do korzystania z postępu nauki. Dlaczego zatem polskie kobiety są skutecznie tych praw pozbawione?

Niestety rozwiązania, po które sięgają zmuszone do podjęcia działań na własną rękę kobiety, mogą prowadzić do niebezpiecznych dla zdrowia i życia.

Z powodu nieodpowiednio przeprowadzonego zabiegu chirurgicznej aborcji co roku życie traci prawie 80 tysięcy kobiet, a tysiące innych doznaje nieodwracalnych obrażeń.
Jeśli ciąża nie jest Twoim świadomym wyborem, nie ryzykuj i nie sięgaj po tabletki poronne z niesprawdzonych źródeł, a tym bardziej po wątpliwe wsparcie podziemia.

Możesz skorzystać z bezpiecznego sposobu wywołania okresu z wykorzystaniem tabletek wczesnoporonnych, a także z wiedzy i wieloletniego doświadczenia naszych specjalistów.

Szklanka wody, kilka tabletek poronnych i decyzja, która nigdy nie może być prosta, ale zawsze jest własna.
W Polsce używanie środków takich jak tabletka poronna, pomimo tego, że są akceptowane przez lekarzy na całym świecie, zapewne nigdy nie będzie legalne.
Nie wszystkie kobiety, które znalazły się przed tak trudną decyzją życiową wiedzą, w jaki sposób zdobyć odpowiednie tabletki.

W czasie, kiedy pod szpitalami w ramach antyaborcyjnej manifestacji zbierały się tłumy, wśród polityków trwała pogarszająca obecny stan rzeczy dyskusja.
W tym samym czasie w domach wciąż rozgrywały się tragedie dotyczące niemożliwej do utrzymania ciąży.
Podobnie jest z aborcją chirurgiczną, która funkcjonuje na wątpliwych zasadach podziemia.
Niebezpieczne dla zdrowia i życia ich konsekwencje wymagają wizyt u prywatnych lekarzy i zakupu leków w specjalistycznych zagranicznych sklepach.
Czy polskie kobiety są w tak dobrej sytuacji materialnej, aby sobie z tym poradzić?
Aborcja — społeczny fakt istniejący od zarania dziejów.

Kobiety usuwają ciążę z różnych powodów i to się nigdy nie zmieni, nawet jeśli stosują antykoncepcję, stuprocentowa gwarancja ich skuteczności nie istnieje.
Zawsze tak było, jest i będzie. Kobiety zawsze będą zachodziły w ciążę i w wielu przypadkach nie będzie to zdarzenie, którego oczekują.
Chociażby z tego powodu mają prawo liczyć na pomoc i skuteczną, bezpieczną aborcję farmakologiczną z wykorzystaniem tabletek o działaniu wczesnoporonnym.
Niestety w Polsce kobiety w ciąży, której z różnych powodów nie mogą utrzymać, są zupełnie same. Często towarzyszy im strach, że ktoś się dowie.
Niestety nie pomaga panujące przekonanie, zgodnie z którym aborcja jest najtrudniejszą decyzją w życiu i powinna być rzadkością.
Tymczasem trudne doświadczenie związane z przerwaniem ciąży może wzmacniać inne bardziej traumatyczne przeżycie, które do niej doprowadziło.

Czym jest antykoncepcja?

Antykoncepcja jest to określenie na wszelkiego rodzaju metody, które mają uniemożliwić zapłodnienie. Opierają się one głównie na uniemożliwieniu plemnikom dotarcie do komórki jajowej (np. poprzez zagęszczenie śluzu szyjkowego lub stworzenie bariery mechanicznej) lub jeżeli to się już ich stało- na zniwelowaniu skutków, jakie to może wywołać. Niektóre środki antykoncepcyjne hamują owulację. Dzieje się to poprzez wpływ na gospodarkę hormonalną kobiety. Należy jednak pamiętać, że funkcją antykoncepcji jest nie tylko ochrona przed zajściem w ciążę. Niektóre metody zapobiegają zakażeniu chorobami przenoszonymi drogą płciową. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia społecznego – na świecie jest kilkaset milionów osób zakażonych przynajmniej jedną z nich. Warto pamiętać, że infekcja rozprzestrzenia się nie tylko poprzez stosunek waginalny, ale także analny i oralny. W ich trakcie również wskazane jest zabezpieczenie, ale nie o tym, a dokładniej nie o takiej formie będziemy dzisiaj dyskutować.

Kiedy można stosować antykoncepcję awaryjną?

Antykoncepcja awaryjna (zwana też doraźną, kryzysową, ratunkową, po stosunku, “dzień po” lub postkoitalną) jest to jedna z najpopularniejszej metody aborcji farmakologicznej i jedną z mniej inwazyjnych, której zadaniem jest usunięcie niechcianej z dowolnego powodu ciąży. Może zostać zastosowana jako metoda zapobiegania ciąży, gdy:
● doszło do stosunku płciowego bez zabezpieczenia,
● zastosowana metoda antykoncepcji zawiodła (np. gdy pękła prezerwatywa),
● wybrana metoda zapobiegania ciąży użyta została w sposób nieprawidłowy (np. popełniono istotne błędy w stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych lub nieprawidłowo zaaplikowano środki mechaniczne, takie jak kapturek naszyjkowy).

Przyczyn, dla których wizja potencjalnej ciąży nie cieszy, może być wiele – wiek, sytuacja ekonomiczna, niestabilna relacja z partnerem, czy doświadczenie przemocy seksualnej.
W sytuacji, w której na standardowe zabezpieczenie się przed niepożądaną ciążą jest już za późno, pozostaje antykoncepcja awaryjna.

Antykoncepcja awaryjna a ryzyko ciąży

Każdy stosunek bez zabezpieczenia lub w przypadku nieskuteczności zastosowanej metody antykoncepcyjnej wiąże się z ryzykiem ciąży, chociaż jest ono małe lub duże, w zależności od szeregu czynników. Zapłodnienie jest najbardziej prawdopodobne po stosunku odbytym w ciągu 5 dni poprzedzających owulację oraz w dniu owulacji. Warto zwrócić uwagę, że oocyt (jajeczko) obumiera po 24 godzinach od owulacji, natomiast plemniki w drogach rodnych kobiety mogą przeżyć przez około 5 dni. Precyzyjne określenie momentu owulacji jest zwykle niemożliwe, nawet jeśli kobieta odczuwa sygnały świadczące o jajeczkowaniu. Ryzyko zajścia w ciążę pomimo stosowania antykoncepcji ocenia się na podstawie tzw. wskaźnika Pearla. Im jego wartość jest niższa, tym mniejsze jest ryzyko zajścia w ciążę.

Tabletki wczesnoporonne - czym są?

Tabletki wczesnoporonne, to farmakologiczna metoda usunięcia trwającej już ciąży. W wielu krajach tabletki przerywające ciążę są legalne i stanowią oficjalną metodę aborcji farmakologicznej. Niestety w Polsce te tabletki są powszechnie niedostępne. Jeszcze do niedawna mogły być stosowane tylko w przypadkach zgodnych z prawem konieczności przerwania ciąży przez lekarza, ale ostatnio prawo aborcyjne w Polsce ulega dodatkowym zaostrzeniom, przez co nigdy nie wiemy, kiedy aborcja farmakologiczna (i nie tylko) zostanie zakazana całkowicie.
Nawiasem mówiąc jednak, mimo że tabletek wczesnoporonnych nie można kupić w polskich aptekach, mogą zostać nabyte dzięki sklepom internetowym, takim jak właśnie nasz.

Jak i kiedy zażywać tabletki wczesnoporonne?

Optymalny czas zwłoki w przyjęciu tabletek wczesnoporonnych to 9 tygodni po stosunku, jednak im szybciej zażyte, tym większe jest prawdopodobieństwo uniknięcia niechcianej ciąży. Z każdym dniem zwłoki, tabletki wczesnoporonne bez recepty działają słabiej. Stosowanie tabletek wczesnoporonnych więcej niż raz w ciągu jednego cyklu miesiączkowego, uznawane jest za niedopuszczalne. Przyjęcie tabletek z posiłkiem lub bez niego nie ma wpływu na ich działanie. Ewentualnym skutkiem ubocznym, aczkolwiek kompletnie naturalnym zażycia tabletek wczesnoporonnych są wymioty występujące do 3 godzin po zastosowaniu leku. Wymioty świadczą o konieczności powtórzenia zażycia tabletek wczesnoporonnych. Różnica w rodzajach tabletek wczesnoporonnych zależy od ich składu. Różnią się one między sobą rodzajem występującej substancji aktywnej. Substancja zwana levonorgestrelem, zawarta w jednym z rodzajów tabletek wczesnoporonnych, pozwala na skuteczność uniknięcia ciąży pod warunkiem, że została zażyta w przeciągu maksymalnie trzech dni po stosunku. Inną substancją aktywną używaną w tabletkach wczesnoporonnych jest octan uliprystalu, który działa do pięciu dni po odbyciu stosunku (dostępny był w formie leku o nazwie EllaOne bez recepty).
Ważnym jest jednak, by nabywać je tylko i wyłącznie z pewnego i sprawdzonego źródła. W wybranych krajach Unii Europejskiej, jak jest powszechnie zresztą wiadomo, aborcja farmakologiczna jest całkowicie legalna. W przypadku Polski zmuszeni jesteśmy dotrzeć do zaufanego dostawcy, dostarczającego wyłącznie tabletki poronne (Mizoprostol, Mifepriston). Skuteczność ich działania, w przerywaniu niechcianej ciąży wynosi aż 99% do 9 tygodnia ciąży
i 75% do 12 tygodnia ciąży! To najskuteczniejsza i niezwykle bezpieczna metoda na usunięcie ciąży, jaką można wykonać samodzielnie. Ważną uwagą jest jednak to, że tabletki muszą być szczelnie zapakowane i jak każdy lek- przechowywane
w odpowiednich warunkach. Leki poronne, które posiadamy są oryginalne i bezpieczne dla zdrowia. Jako organizacja non-profit oferujemy je w cenie dystrybutora. Jeśli podejmiesz decyzję dotyczącą usunięcia ciąży za pomocą tabletek poronnych, dobrze mieć dostęp do RU-486 (mifepriston) z wiarygodnego źródła i pełnej informacji w zakresie jego stosowania. Taką zapewnia nasz sklep online.

Tabletki poronne w aptekach

Przerwanie ciąży tabletkami następuje dzięki substancji czynnej o nazwie mizoprosol i mifepristone. Substancje te są dostępne w aptekach i sprzedawane pod nazwami Mizoprostol – Misoprostol, Cytotec, Mifepriston, czy popularny Arthrotec. Mifepristone zaś występuje pod popularną nazwą ru-486, mifepriston, Mifegyne, Mifebort i Termipil, potocznie French Pill. Dotyczy to większości aptek na świecie, gdzie taka forma jest dozwolona oczywiście obowiązującym lokalnie prawem.

Zamów zestaw

Tabletki poronne to produkt, który powstał z myślą o tych wszystkich kobietach, które podjęły decyzję o przerwaniu trwającej, niechcianej, ciąży.

Ich cechą jest wysoka skuteczność, wynosząca aż 99% i bezpieczeństwo, które sprawia, że aborcja farmakologiczna może zostać przeprowadzona w domowych warunkach.

 

Tabletki wczesnoporonne oferowane przez nasz sklep to gwarancja otrzymania leków najwyższej jakości, w stu procentach pewnych i bezpiecznych.

Jak stosować tabletki wczesnoporonne?

Zażywasz pierwszą z tabletek (mifepristone), zgodnie z instrukcją.
Po 24 godzinach przyjmujesz pierwsze cztery tabletki mizoprostolu z drugiego „zestawu” tabletek, a po kolejnych czterech godzinach kolejne cztery.
Po następnych 4 godzinach ostatnie cztery sztuki tabletek.
Ważne, by poczekać aż tabletki zażyte w drugim dniu rozpuściły się pod językiem (trwa to około 10 minut).
Po zastosowaniu wszystkich tabletek powinny rozpocząć się skurcze i krwawienia, powodujące przerwanie ciąży i oczyszczanie macicy (objawy te mogą wystąpić wcześniej).

Dla kogo tabletki poronne?

• Dla kobiet do maksymalnie 12 tygodnia ciąży.
• Dla kobiet nieuczulonych na składniki tabletek.
• Dla kobiet zdrowych.

Na co uważać w trakcie aborcji farmakologicznej?

Ważne by mieć przy sobie zaufaną osobę, która będzie w stanie udzielić pomocy, gdyby krwawienia nie ustawały.
Należy również pamiętać, by nie znajdować się za daleko od szpitala (maksimum godzinę drogi).
W trakcie zabiegu nie wolno używać środków narkotycznych i napojów alkoholowych.
Stosując się do tych zasad Twoja ciąża, z pomocą tabletek poronnych, może zostać przerwana bezpiecznie i w domowych warunkach.

Przeczytaj opinie kobiet którym pomogliśmy

5/5

Bardzo chciałam podziękować za pomoc i wsparcie jakie otrzymałam od waszego zespołu. Strach, przerażenie i miliony myśli przed przyjęciem tabletek… jednak postępowałam zgodnie ze wskazówkami i wszystko przebiegło pomyślnie. Jeszcze raz bardzo dziękuję !!!!

Martu$

15.21.2022

5/5

Zostawiam tą opinię tylko po to żeby inne kobiety nie bały się tabletek poronnych. Na szczęście ja już jestem po i powiem szczerze, że myślałem że będzie gorzej. Nie powiem że polecam bo nikomu tego nawet nie życzę ale u mnie wszystko było ok. Najważniejsze to być przekonanym do przyjęcia tabletek i zająć głowę czymś innym.

Sandra W.

13.11.2022

5/5

Czy metoda jest bezpieczna ? Dla mnie była. Czy się bałam ? Bałam się jak diabli. Mogę teraz się wypowiedzieć na temat przyjęcia tabletek poronnych – jak dla mnie to lepsze niż jeździć gdzieś po Czechach. Tabletki przyszły szybko i dyskretnie więc jeszcze raz bardzo dziękuję. 

KasiaKasia

22.11.2022

Kontakt